Besyuzevler-evden-eve-nakliyat

BEŞYÜZEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Beşyüzevler Evden Eve Nakliyat olarak en son teknolojiyi kullanarak her türlü eşyanızı kısa bir zaman dilimi içerisinde gideceğiniz adrese götürüyoruz. Bunun için özel sistemleri tercih etmekteyiz. Özellikle eşyalarınızın korunması konusunda son derece hassas bir biçimde hareket ediyoruz.

BEŞYÜZEVLER NAKLİYAT

Beşyüzevler Nakliyat süreci içinde izlenmesi gereken yol belli ve açıktır. Müşterilerimizin bize her daim ulaşabileceği bir telefon numarası vardır. Ne zaman ihtiyacınız olursa hemen bunun üzerinden rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Hangi adreste yaşadığınızı, kaçıncı katta oturduğunuzu, eşyalarınızın kaç oda dolusu olduğunu ve yeni adresin ayrıntılarını paylaşarak gerisini bize bırakabilirsiniz. Böylelikle fiyatlar da belirlenmiş olacaktır. Ne kadar ödeme yapacağınız daha işlemler başlamadan önce size söylenir. Bunun sonrasında harekete geçilir.

 

  • Beşyüzevler evden eve nakliyat personelimiz eve geldikten sonra eşyaları inceler ve bunların kolilenip kolilenmediğini kontrol eder.  Eğer bir sorun söz konusu olursa hemen çözümü mümkündür.
  • Daha sonra eşyaların sınıflandırılması işlemine geçilir.
  • Kaçıncı katta oturuyorsanız ona göre bir sistem tercih edilir. Asansörlü olan kamyonlar bu noktada devreye girmektedir. Asansör hem sizin hem de bizim için büyük avantajlar içermektedir. Zaman almayan, eşyanın zarar görmesini engelleyen ve süreci çok daha kısa bir hale getiren özel sistemlerdir.
  • Kullanımını bu konuda eğitim almış olan özel personel yapar. Bu sayede problem yaşanmadan tüm eşyaların indirilmesi, kamyon içine çok düzgün bir biçimde koyulması sağlanmaktadır.
  • Diğer aşama ise yeni adres gitmektir. Araç sürücüsü her türlü şartı göz önünde bulundurur ve ona göre hareket eder. Yeni meskene gelindiği zaman yine asansörlü olan özel sistem devreye girer. Bu sayede eşyaların, kaçıncı kat olursa olsun çıkarılması çok büyük bir problem içermez ve taşıma sona erer.