kucukkoyparcaesyatasima

Küçükköy Parça Eşya Taşıma

Küçükköy Parça Eşya Taşıma olarak en son teknolojiyi kullanarak her türlü eşyanızı kısa bir zaman dilimi içerisinde gideceğiniz adrese götürüyoruz. Bunun için özel sistemleri tercih etmekteyiz. Özellikle eşyalarınızın korunması konusunda son derece hassas bir biçimde hareket ediyoruz.

Küçükköy Parça Eşya Taşıma

Küçükköy Parça Eşya Taşıma süreci içinde izlenmesi gereken yol belli ve açıktır. Müşterilerimizin bize her daim ulaşabileceği bir telefon numarası vardır. Ne zaman ihtiyacınız olursa hemen bunun üzerinden rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Hangi adreste yaşadığınızı, kaçıncı katta oturduğunuzu, eşyalarınızın kaç oda dolusu olduğunu ve yeni adresin ayrıntılarını paylaşarak gerisini bize bırakabilirsiniz. Böylelikle fiyatlar da belirlenmiş olacaktır. Ne kadar ödeme yapacağınız daha işlemler başlamadan önce size söylenir. Bunun sonrasında harekete geçilir.

 

  • Küçükköy Parça Eşya Taşıma personelimiz eve geldikten sonra eşyaları inceler ve bunların kolilenip kolilenmediğini kontrol eder.  Eğer bir sorun söz konusu olursa hemen çözümü mümkündür.
  • Daha sonra eşyaların sınıflandırılması işlemine geçilir.
  • Kaçıncı katta oturuyorsanız ona göre bir sistem tercih edilir. Asansörlü olan kamyonlar bu noktada devreye girmektedir. Asansör hem sizin hem de bizim için büyük avantajlar içermektedir. Zaman almayan, eşyanın zarar görmesini engelleyen ve süreci çok daha kısa bir hale getiren özel sistemlerdir.
  • Kullanımını bu konuda eğitim almış olan özel personel yapar. Bu sayede problem yaşanmadan tüm eşyaların indirilmesi, kamyon içine çok düzgün bir biçimde koyulması sağlanmaktadır.
  • Diğer aşama ise yeni adres gitmektir. Araç sürücüsü her türlü şartı göz önünde bulundurur ve ona göre hareket eder. Yeni meskene gelindiği zaman yine asansörlü olan özel sistem devreye girer. Bu sayede eşyaların, kaçıncı kat olursa olsun çıkarılması çok büyük bir problem içermez ve taşıma sona erer.

KÜÇÜKKÖY NAKLİYAT

KÜÇÜKKÖY NAKLİYAT

Küçükköy nakliyat ile alakalı olarak son derece kaliteli bir firma olan bizi tercih etmeniz mümkündür. Çünkü şirketimizin, tecrübeli olmasının yanı sıra yeni sistemleri kullandığını da söylemek gerekmektedir. Firmanız, en başından başlayarak sürecin tamamlanmasına kadar olan zaman dilimi içinde tüm işi profesyonel bir şekilde yapacaktır. Buna, eşyaların kolilenmesi de dahildir. Eşyaların kutulara konulması ile alakalı olarak özel ambalajlar tercih etmekteyiz. Böylelikle eşyanın bir şekilde zarar görmesi engellenmiş olacaktır. Bunun yanı sıra bir başka hizmet de sigorta alanında verilmektedir. Çünkü sigorta ile teminat verilmektedir. Eşyaların olası zararı giderilmiş olacaktır.

Küçükköy Evden Eve Nakliye

Küçükköy Evden Eve Nakliye Eski dönemlerde işçilerin birçok zorluk ile çıkardığı ve bunu yaparken de eşyalara verdiği yıllar artık çok geride kaldı. Buna göre Küçükköy evden eve nakliyat sistemi içinde asansör tercih edilmektedir. Bu asansör özel bir biçimde ve eşya taşıyabilmek için dizayn edilmiştir. Son derece büyük olduğu için kolaylıkla birçok eşyanın taşınmasını sağlamaktadır. Üzerinde bulunan korkuluklar sayesinde eşyaların düşmesi, takılması ve zarar görmesi mümkün değildir. Eşyaları taşımak için kullanılan bu sistem, binanın dış cephesinden işlem yapmaktadır. Her kata kadar çıkabilen asansör, en ağır eşyalara bile dayanıklıdır. Eşya taşıma işlemlerinde kullandığımız bu sistem sayesinde artık zaman kaybına uğramadan eşyalarınızın başarılı olarak taşınmasına şahitlik edebileceksiniz.

 

KÜÇÜKKÖY NAKLİYAT FİRMASI

Küçükköy nakliyat firması olarak Taşınma sürecinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da zamanlamadır. Taşımacılığın sözleşmesi hazırlanırken hangi tarih ve zaman aralıklarında taşımacılığın tamamlanacağına dair gerekli olan bilgilendirme yapılacaktır. Bu sürecin dışına çıkıldığı anda sigorta devreye girecektir. Özellikle şehirlerarası taşımacılık alanında ailelerin mağdur olmaması için zamanlama konusunda Profesyonel olan Firmamız ile çalışmak büyük önem arz etmektedir. Nakliye firmaları sayesinde zaman sorunu olmadan belirtilen süreç içerisinde eşyaların hasarsız şekilde sevk edilmesi sağlanır.

 

Küçükköy evden eve Nakliyat

Küçükköy evden eve nakliyat içerisinde kişilerin özellikle paketleme aşamasında rahat ettikleri görülüyor. Geçmiş senelerde paketleme aşamasında kişilerin kendi kendilerine tüm eşyaları toplamaları gerekiyordur. Fakat yeni nesil taşımacılık alanında evinizden size ait özel ve değerli parçaları aldıktan sonra geride kalan tüm eşyaların paketlenmesi de dahil olmak üzere adımlar tamamlanacaktır. Nakliyat süreci içerisinde mutfak eşyaları gibi hassas materyaller öncelikle kraft kağıtlarına tek tek sarılacaktır. Daha sonrasında darbe almayacakları kutulara yerleştirme adımları tamamlanır. Kullanılan tüm kaplama ve paketleme materyalleri hijyeniktir. Genel olarak tek kullanımlık paketleme materyallerinin kullanımına büyük önem verilir. Sökülme işlemi, gerçekleştirilecek olan ürünler teknik uzmanlar tarafından sökülür ve daha sonrasında da sorunsuz biçimde monte edilir. Eşyaların zarar görmemesi için mikrofiber dokuya sahip materyaller ile kaplanması dikkat çekmektedir. Buna ek olarak bir de keçe kullanılır. Bu keçe sayesinde darbeler olsa dahi eşyalar zarar görmeyecektir. Kullanılan keçeler her işleme alınmasının sonrasında temizlenir ve hijyenik hale getirilir.

 

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Gaziosmanpaşa

 

Küçükköy evden eve nakliyat sürecinde işlemlerin sigortalı olması da büyük önem arz eder. Alınan tedbirlere rağmen eşyalarda bir deformasyon meydana geldiği zaman durum anında sigorta tarafından karşılanacaktır. Sigortanın geçerli kılınması için özellikle teslim alınan eşyalara dair bir rapor tutulur. Daha sonrasında teslim edilirken de bir rapor tutulur ve hasarın giderilmesi için maddi kaynak aktarılır. Ofis taşıma süreci gibi özellikle teknolojik cihazların yoğunlukta olduğu taşıma işlemleri sırasında sigortalı taşımacılık hizmeti daha büyük bir önem arz edecektir.